do komunálních voleb vstupuje
KDU-ČSL ve spolupráci s nezávislými osobnostmi

Celý svůj dosavadní profesní život se pohybuji v oblasti dopravy a jako projektový manažer se věnuji rozvojovým projektům, koncepčním studiím, přípravě dopravních staveb a souvisejícím otázkám mobility a dopravní obslužnosti. Díky své profesi a zkušenostem z jiných měst v České republice i v zahraničí tak vnímám, že právě doprava je pro Tábor dlouhodobým a nedořešeným problémem. Rád bych nabídl městu své zkušenosti z plánování, přípravy a řízení projektů dopravních staveb, a proto jsem přijal nabídku zapojit se do letošních komunálních voleb.
Zlepšit v Táboře situaci v dopravě, využít jeho potenciálu k dalšímu rozvoji a přinést do města novou energii, je určitě velkou výzvou. I když před sebou pravděpodobně nemáme úplně lehké období, věřím, že společnými silami můžeme naše krásné historické město posunout dál a vtisknout mu tvář moderního města 21. století.
Volné chvíle trávím s rodinou na pěších či cyklistických výletech v Táboře a okolí, rádi však vyrážíme i do dalších koutů naší země. Rekreačně se věnuji cyklistice, volejbalu, horské turistice a lyžování. Společně s dětmi a manželkou se ve volném čase věnujeme také hudbě.

Mezi mé záliby patří četba, trávení času s mou velkou rodinou, zejména s vnoučaty a nejlépe v přírodě.
Jsem rád, že se nám pro letošní komunální volby podařilo sestavit společnou kandidátku KDU-ČSL a nezávislých, na které se objevilo mnoho nových mladých tváří, které se chtějí aktivně zapojit do veřejného dění a rozhodování o budoucnosti Tábora. Sám vnímám jako velmi důležité téma zlepšovat péči o zeleň, rozšiřovat množství zeleně ve městě, zlepšit hospodaření s vodou, abychom dokázali lépe čelit velkým teplotním výkyvům či období sucha, se kterými se v posledních letech stále více setkáváme.

Mojí velkou vášní je cestování. Žil jsem rok v Kanadě a řadu let v USA. S manželkou jsme přejeli Jižní Ameriku na kole. Do Jižní Ameriky jsme pak zavítali na půl roku i s dětmi. V průběhu dalších let jsem Jižní Ameriku navštívil ještě několikrát. Rádi cestujeme i po Evropě.
Při mých cestách mi vždycky vrtalo hlavou, proč věci v zahraničí běžné jsou v naší zemi a v našem městě takový problém. V New Yorku mohou být v ulicích aleje vzrostlých stromů, ale vysadit stromy podél Budějovické ulice je problém? Proč máme v Táboře horší chodníky než v chudých zemích Latinské Ameriky? Věřím, že je možné to změnit, a rád bych k tomu svými schopnostmi přispěl.





Kandidátní listina
1. Ing. Jan Křemen; 38 let, projektový manažer
2. Martin Krejčí; 61 let, zahradník
3. Ing. Bernard Jech; 50 let, IT specialista
4. Pavel Dvořák; 71 let, technik
5. Mgr. Helena Plocková; 67 let, zdravotní sestra
6. Ing. Anna Zrzavecká; 31 let, stavební inženýr
7. Ing. Vladimír Augustin Burda, MBA; 49 let, finanční manažer
8. Bc. Jitka Váchová; 45 let, pedagogický pracovník
9. Mgr. Marie Hotmarová; 63 let, učitelka
10. Jiřina Chudá; 54 let, soukromá podnikatelka
11. Ing. Jan Paták; 33 let, fyzik
12. MVDr. Zuzana Bošková; 36 let, veterinární lékařka
13. Ing. Petr Zrzavecký; 37 let, vývojář elektroniky
14. Ing. Marie Blážová; 38 let, personalistka
15. Pavel Novotný; 66 let, soukromý podnikatel
16. Pavla Bestová; 43 let, poradce rané péče
17. Bc. Lenka Smejkalová; 42 let, speciální pedagog
18. Ing. Pavel Vejskrab; 69 let, recepční ve fitness
19. František Bošek; 45 let, manažer prodeje
20. Jana Řezáčová; 58 let, mzdová účetní
21. Pavel Zrzavecký; 63 let, zemědělec
22. Jana Nolčová; 76 let, důchodce
23. Jana Průšová; 66 let, důchodce
24. Mgr. Radim Fiala; 50 let, ředitel neziskové organizace